Şahin FM Resim
Hata Bildir
Şahin fm,Adıyaman’da 104.0 frekansından halk müzikleri,türküler ve yerel ezgiler paylaşmaktadır.En güzel türkülerin yayınlandığı Şahin fm buradan canlı olarak dinlenebilmektedir.Radyoculuk deneyimi yüksek olan Şahin Fm yıllardır yayın yapmaktadır.Sizin için seçtiklerimiz bölümü ile oldukça fazla ilgi görmektedir.Sizlede türkü vb türde parçaları dinlemeyi tercih edenlerdenseniz mutlaka Şahin fm dinleyin.

Şahin FM

Hakkında Bilgiler Şahin FM 11.12.1993 Yılında Kurulumuştur. 104 Frekansı İle Adıyamanda Yayın Yapan Radyomuz Büyük Başarılara İmza Atmış Ulusal Radyolarla Aynı Kalitede Müzik Yayını Yapmaktadır. Şahin FM Sizinle Var Olmaya Büyümeye Devam Ediyor.. Bizi Takip Etmeye Devam Edin.

Şahin FM

İletişim Bilgileri ŞAHİN AJANS RADYO TV REKLAMCILIK İLETİŞİM A.Ş Telefon: 0416 781 65 46 – 781 73 76 Fax: 0416 781 84 38 Adres: TU
RAN ÖZDEMİR CAD 1/D GÖLBAŞI ADIYAMAN

Şahin FM

Frekans Bilgileri Adıyaman 104.0 frekansından yayın yapmaktadır.Türkülerin,halk müziklerin yer aldığı Şahin fm buradan dinleyicisine ulaşıyor..Dilerseniz Adıyaman’dan karasal yayınıda tercih edebilirsiniz.Fakat online olarak dinlemek isterseniz mutlaka sitemizin Şahin fm sayfasını ziyaret ediniz.
devamını oku...

İstasyonu Paylaş

Iframe Kodu (Sitenize Ekleyin):

Yorumlar

BAĞLANIN
VEYA ADINIZI GİRİN

Bakacaz FM

Radyo dinlet sitesi